Legal Call Handler - Polish Speaking

Simpson Millar

Manchester

Advertised Salary: 17374.50

Ref#: 139087

Date published: 11-Jan-2022

 

Doskonała obsługa klienta jest niezbędna, aby firma odniosła sukces. Nasza reputacja w tej dziedzinie mówi sama za siebie od ponad 170 lat. Dołączając do nas jako Operator Połączeń Prawnych w naszym 18-osobowym zespole będziesz dumnie zapewniać naszym klientom najwyższy standard obsługi klienta podczas każdej rozmowy.

 

Pracujemy na różne zmiany w godzinach od 8:30 do 19:00 od poniedziałku do piątku, z okazjonalnymi sobotami płatnymi jako nadgodziny; 7,5-godzinne zmiany z różnymi godzinami rozpoczęcia i zakończenia zapewnią zdrową równowagę pomiedzy pracą a życiem domowym. W zamian otrzymasz wynagrodenie podstawowe w wysokości £17.374 plus możliwe do osiągnięcia premie miesięczne, co odpowiada realistycznej kwocie w wysokości £19.500 rocznie. Oferujemy również szereg świadczeń, w tym między innymi 33 dni urlopu wypoczynkowego (włącznie z dniami wolnymi od pracy - Bank Holidays), emeryturę zakładową oraz zasiłek chorobowy.

 

Obowiązki związane z rolą obejmują szybkie odpowiadanie na nowe zapytania biznesowe, obsługę połączeń przychodzących i wychodzących, emaili oraz wszelkich innych nowych kanałów zapytań - działając profesjonalnie i wyrozumiale. Będziesz otwierać nowe sprawy i roszczenia w naszej bazie danych, zbierając istotne i dokładne informacje od dzwoniącego i niezwłocznie przekazując je do odpowiedniego obszaru praktyki.

 

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w jakiejkolwiek formie, przez telefon w centrum kontaktowym lub środowisku biurowym, twarzą twarz w handlu detalicznym lub hotelarstwie, a najlepiej w intensywnym, szybko zmieniającym się srodowisku pracy, w którym osiągałeś wymagagane cele.

 

Cechy, których szukamy w naszym pracownikach obejmują dużą dbałość o szczegóły i wyraźne umiejętności komunikacyjne. Energiczna i entuzjastyczna perspektywa, szczera chęć pomocy ludziom i umiejętność okazywania empatii podczas budowania relacji z każdym dzwoniącym. Pracujemy jako zespół, wspierając działy w całej szerszej działalności - dlatego musisz być odważną i chętną osobą do wpółpracy z innymi zespołami i dokładnie rejestrować informacje.

 

Jeśli obsługa klienta jest Twoją mocną stroną i chcesz być częścią odnoszącego sukcesy i wspierającego się nawzajem zespołu, złóz wniosek już dziś, abyśmy mogli rozważyć Twoją aplikację.


Apply Now
Share with: Facebook Twitter